| denisTiky a întrebat:

As vrea sa imi spuneti un joc asemanator cu Forza Horizon 3. As vrea sa fie open world si sa nu trebuiasca sa faci numai misiuni si chestii de genul, sa poti sa te plimbi cu diferite masini. Nu stiu cate jocuri de acest gen sunt, stiu multe nfs-uri dar nu prea imi plac, as vrea ceva idei...
funda!

3 răspunsuri:
| alexandru5678 a răspuns:

Pai mai e aparut Forza horizon 4, The crew 2, Project cars 2, Dirt 3, Dirt 4,

| denisTiky explică (pentru alexandru5678):

Am incercat project cars 2, dar nu reusesc sa ma joc singur, sa nu fac curse. Ma lasa doar in curse cu masini

| simonsolcan a răspuns:

Pao Gta 5 este un joc open world si singleplayer si multiplayer.Ai si misiuni poti si acolo sa faci curse sa iti tunezi masinile si multe altele.Mai poti sa incerci si FiveM.