| NEROxD a întrebat:

aş vrea să mă ajutaţi şi pe mine cu ceva.
Nu prea cred c`o să vă pese dar. Incerd oh go on
Azi mi-am schimbat parola de id`u de messenger. Totu` bine şi frumos. Am intrat din nou pe el. Mergea parola happy.
dar in seara asta când să intru pe id`u. Nu mă lăsa. Cred că m-am chinuit 3 ore să aflu` parola. Dar straight face nici dracu` sigh
Am incercat să dau pe opţiunea,, am uitat parola,, Bla bla. când dau să răspund la întrebările acelea spune că varianta aceea nu mai este valabilă. ŞI ..mai rămâne doar varianta cu confirmarea pe mail`u alternativ. Dar. Nu-l mai ştiu sad.
Dacă puteţi să mă ajutaţi. vă rog s`o faceţi. Dau fundă.
mulţumesc frumos.

2 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

In primul rand puteai sa alegi alta categorie!laughing
Fa-ti alt id! Sauuu amintesteti intrebarile de scuritate!
Fundaa?

| qNERROxD a răspuns:

@DeddeSiAtat
degeaba,eu ştiu intrebările dar n-ai citit ce-am scris? După ce dau pe opţiunea aia. imi dă

,, For security reasons, the secret question option is locked.

We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account. Would you like to try another email address or mobile number?

Please return on September 14, 2012, after 11:48 PDT, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account.
Why do I have to wait?,,]

Dacă observi rolling eyes. şi mail`u alternativ nu mi-l mai amintesc. Şi cum să fac alt id. Am o grămadă de chestii p`ăla straight face şi dintr-o datăoh go on. N-am avut probleme 3 ani la id`u ăla şi am acu`.