| Yoyoooo a întrebat:

Mi-am uitat parola de la un id de messenger(yahoo). Dar problema este ca eu am uitat raspunsurile la intrebarile secrete si nu am mai intrat de acel id de mai bine de un an. Ce pot face sa aflu parola? Va rog frumos sa ma ajutati ca am nevoie urgenta de un id din lista puppy dog eyes.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai ce face dacă ai uitat parola şi răspunsurile la întrebări. Asta e. Dacă nu ai pus alternative mail ( deşi nu cred, dacă nu ai mai intrat de un an) numai ai cum recupera. Baftă!