| LlamaWSS a întrebat:

Salut.

As vrea sa ma apuc de metin2 ro, si am nev. de iteme.

Nume skype : SWAG RABBIT

dati-mi add va rog

multumesc

6 răspunsuri:
| Ciprian007 a răspuns:

Pune mana si munceste, nu veni aici la cersit!

| LlamaWSS explică (pentru Ciprian007):

Foarte inteligent raspunsul copilas, dar nu am nevoie de parerile tale de boracel.Du-te si fi destept la scoala nu pe internet unde avem dreptul la libera exprimare.Imi pare rau dar voi da report pentru spamm, adica un raspuns inutil.O zi buna!

| Ciprian007 a răspuns (pentru LlamaWSS):

Si tu crezi ca o sa imi dea spam pentru ca tu te-ai apucat de cersit si eu am comentat?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru LlamaWSS):

Are si Cirpian dreptatea lui, bagate la munca, sau daca e incepem amandoi de la 0 tongue

| LlamaWSS explică (pentru Ciprian007):

Nu ai comentat.Te-ai bagat ca musca in rahat, unde stai tu de obicei happy. O zi buna.

| LlamaWSS explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

N-am cerut parerea nimanui.Multumesc!