| LlamaWSS a întrebat:

Doresc sa ma apuc de metin2ro, dar inainte sa va spun mai multe imi cer scuze daca nu va convine ceva din intrebare, plecati de acum.Asa vreau sa ma apuc de metin2 ro, daca mi-ati putea da un cont pe skype, ma numesc SWAG RABBIT iar id-ul e csstroller, am o poza cu Google unde la search scrie : me, etc.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| IAliveInHell a răspuns:

Sa vb cu el pe skype despre asta vrea un cont sau itm ceva vedeti voi

| CatalinWaru a răspuns:

Da ce legatura are ce ai zis tu cu skype-ul? nu inteleg lamurestema daca vrei sa te ajut cum pot

| LlamaWSS explică (pentru CatalinWaru):

Ca sa-mi dai numele si parola pe skype.