| DarkusXD a întrebat:

As vrea sa ma reapuc de minecraft,dar nu merge sa joc...
Sa va explic:
Am un Minecraft de pe un site anume,am urmat cu atentie pasii de acolo,imi intra in launcher, dar cand dau play offline nu se intampla nimic. Ce as putea sa fac in prvinta asta? P.S1: Am Windows 7 Ultimate
P.S.2:Am avut mai demult si Windows XP si mi-a mers,l-am instalat tot de pe site-ul respectiv, dar pe 7 nu imi merge, dar la alt prieten cu 7 ii merge...
Funda cine ma ajuta!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

AI isntalat toate programele necesarii rularii lui? Gen java, Microsoft visual c++, net framework? daca da, incearca sa le updatezi. Uite cam ce aplicatii trebuie sa ai/updatezi:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/