| maryan12gl a întrebat:

Salut.As vrea sa-mi cumpar un hdd si nu stiu ce sa aleg as vrea unul de 320-500 GB am vazut pe azerty acest hdd:http://www.azerty.ro/hdd-uri/hdd-toshiba-500gb-sata3-720 0rpm-32mb ce ziceti s-ar potrivi am placa de baza Asus m3n78-cm daca stiti ceva mai bun in raport calitate pret spuneti-mi! Funda

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu iti recomand Toshiba
oricum pana la urma banii sunt ai tai si faci ce vrei cu ei.o recomandare importanta ar fi sa NU iti iei hdd-uri Eco si prostii verzi pentru mediu

| biostar7 a răspuns:

Nu iti recomand sa iei Toshiba, o buna alegere ar fi sa iei un Western Digital caviar blue sau caviar black in functie de nevoi de 500 gb 7200 rpm.

| maryan12gl explică (pentru biostar7):

Nu stii vreun magazin de unde sa gasesc la un pret cat de cat bun?

| biostar7 a răspuns (pentru maryan12gl):

EMAG sau altex

| SpecialistIT a răspuns (pentru maryan12gl):

Cele mai bune magazine de la noi sunt Azerty - special pentru business si MediaDOT - pentru gaming. In acelasi timp, MediaDOT are cele mai mici preturi de la noi. Mergi cu incredere.