| Leo_Matei_1984 a întrebat:

Salut as vrea sa-mi iau o consola de jocuri video PS3 sau Xbox360(nu imi permit cu kinect).Am auzit ca amandoua sunt foarte bune dar care este mai buna(repet nu-mi permit kinect).
Vreau sa stiu.

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

Salut,
La PS3 jocurile au o grafica mai buna si sunt multe jocuri disponibile doar pentru PS3 iar la Xbox este cam enervant ca trebuie sa platesti netul ca sa te joci online [in jur de 250 Lei / an] si controller-ul este putin mai comod.

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Jocuriile de pe PS3 au grafica mai buna, iar controllerul e mult mai usor de utilizat.