| OctaLoL a întrebat:

As vrea sa-mi iau un PlayStation3 sau un Xbox 360, dar nu stiu care este mai bun.Imi pueti spune parerea voatsra si sa motivati de ce?(Funda+Vot)

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.stii care e treaba.eu am ps3, si din cate am auzit si eu, xbox are comenzile mai bune, un look mai misto! :.dar sa stii ca este cam la fel cu ps3!
fiecare are atuuri si defecte!
. grafica sa stii ca este cam la fel!
sincer poti sa iti iei ce vrei tu din astea 2...fiindca chiar nu e mare diferenta!
acum depinde de ce preferi!

| OctaLoL explică:

Andrei te rog motiveaza...

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Eu zic ca Xbox 360 e mult mai marfa. Plz plz plz funda

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Xbox 360 e mai bun sigur.Plz funda.

| david80 a răspuns:

Xbox 360 - Are o grafica mult mai frumoasa
mi se pare super pentru ca sunt mult mai multe jocuri pe Xbox360
Are aceaasi calitate ca PS3
costa mai putin
Deci eu iti recomand Xbox360
Am experienta in console

| DarkFire a răspuns:

Xbox360 pentru ca. are grafica mai buna e mai simplu sa te joci pe ele nu ii co. Funda?