| SamSal a întrebat:

Salut happy. As vrea sa-mi recomandati un metin 2 in urmatoarele variante:
1) Lvl maxim 99-105; sa nu fie modati; sa nu aiba donatii; rate 200-300
2) Lvl maxim 250; sa nu fie modati; sa nu aiba donatii; rate 1000
Am cautat in ultima vreme o gramada si nu am gasit unul bun. Merci pentru atentie! happy Funda la cel mai bun!

1 răspuns:
| Vogue112 a răspuns:

Metin2Gx cel mai bun... fara modati. nu cresti nici greu nici foarte repede.e cel mai bun metin dupa parerea mea.