| AndyParaDOX a întrebat:

As vrea sa sa stiu daca urmatorul pc poate rula jocurile cele mai noi : http://www.altex.ro/......tlefield-4 .....as vrea parerea unei persoane care se pricepe, deoarece as vrea sa-l achizitionez si nu ma prea pricep la asa ceva. desi vine bf4 la pachet, nu cred ca ruleaza la ultra. mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da, va merge si la high details, dar te-as sfatui sa iti schimbi placa video cu una mai mare dar pe aceeasi biti sau si mai multi. Ca sa ruleze si jocurile ce vor aparea la anul sa zicem tot la high.