| LRS a întrebat:

Pe ce setari as putea sa joc de exemplu Battlefield 3, 4,Sleeping Dogs,Prototype 2, Gta IV etc. pe sistemul asta http://www.altex.ro/......5-free-dos

8 răspunsuri:
| Metalheadforever666 a răspuns:

Iti merge totul cu setarile la maxim mai putim Battlefield 4 care ar merge cu setarile low-medium.

| LRS explică (pentru Metalheadforever666):

Am vazut pe cineva, KodrutZ il chema sau ceva de genu' si el tot spunea ca unitatea asta e cam praf, mai exact placa de baza, ca e sata II si nu stiu ce, dar eu cred ca e cat de cat buna

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru LRS):

Daca nu o sa schimbi procesorul, ramul, placa video, HDD, placa de sunet atunci nu lua in considerare placa de baza.

| LRS explică (pentru Metalheadforever666):

Cum adica?

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru LRS):

Sa nu te intereseze ce sloturi are placa de baza.

| LRS explică (pentru Metalheadforever666):

Deci daca eu vreau sa mai bag o placuta de ram de 4gb nu pot?

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru LRS):

Daca mai ai un slot de ram liber poti.

| Crystysm a răspuns:

Battlefield 3-High
Gta 4- medium-high
Battlefield 4 -medium
S.Dogs high