| JimmyTraore a întrebat:

As vrea sa stiu cat de bine se descurca urmatorul laptop in jocuri. Spre exemplu ce fps ar putea da in LOL sa zicem la very hight?

http://m.cel.ro/......d-black-l/

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Pentru league of legends este suficient de bun, chiar si pentru cs go, o sa iti duca jocurile astea in 45-60 fps pe very high, la o rezolutie buna, nu bag mana in foc dar e posibil sa iti mearga si gta 5-ul pe acest laptop la setari medii in 20-25-35 fps, la pretul asta ceva mai bun nu gasesti, dar ai putea sa te uiti si la ceva la mana a doua de pe olx, e posibil sa gasesti ceva mult mai bun.