| HIPHOPLIVE a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cate ceva despre xbox360 si ps3 :
1) pe ps3 se pot juca jocuri online?
2) conexiunea la internet de pe xbox costa? dar ce de pe ps3?

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Pe PS3 te poti juca Online gratuit, iar la Xbox 360 costa sa te joci.La Xbox 360 te poti conecta la internet gratis,poti vorbi cu prietenii, etc, dar ca sa te joci Online, sa creezi un Party, iti trebuie Gold.

5 răspunsuri:
| IulianMMI a răspuns:

La ps 3 multiplayer-ul e gratis iar xbox360 si ps3 se conecteaza (majoritatea) prin wi-fi deci wireless. Daca ai nevoie de cv la ps3 intrebi. Funda?

| HIPHOPLIVE explică (pentru IulianMMI):

La xbox exista taxa pentru multiplayer?(online)

| OctaLoL a răspuns:

Am uitat sa zic ca iti da 1 luna Gold gratis cand iti faci prima data cont si poti face mai multe conturi in care sa ai cate 48 de ore gratis Gold la fiecare.

| vladutik a răspuns (pentru OctaLoL):

Si poti sa-ti faci conturi nelimitate, adica poti sa-i pacalesti pe cei de la Microsoft? laughing

| OctaLoL a răspuns (pentru vladutik):

Cam asa ceva...