| Lau3 a întrebat:

Salut, am un xbox360 mai vechi si are o problema, nu se poate conecta la internet si as vrea să-mi cumpar fifa 18 pentru xbox 360 si nu stiu daca pot juca fara net... Adica la inceput trebuie facut ceva update din cate am vazut deci as putea juca fara internet?happy

1 răspuns:
| Number27 a răspuns:

Singleplayer vei putea juca fara net. Dar daca intampini vreun update obligatoriu, el va cere automat si internet, iar in cazul tau, banii vor fi irositi aiurea.