| Petre_Mihai_1995 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot incepe primul meu episod de pe canalul de Youtube
MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Luizaaa a răspuns:

Pai poti incepe primul episod cu o prezentare, cine esti, despre ce va fi acest canal si cat de des o sa postezi. Acum depinde de tine ce vei posta, succes!

| SalamanderMan a răspuns:

Un inceput bun ar fi o prezentare despre tine, si sa ai un content decent. Adica fara Minecraft in 5 fps, cum fac majoritatea copiilor in ziua de azi si se cred "youtuberi". Daca vrei sa faci vlog-uri ar trebui sa ai si o camera decenta :/. Acuma nu ma refer chiar la un GoPro. Sper ca te-am ajutat, mult succes!