| Dracushorul a întrebat:

As vrea sa-mi incep o cariera in YouTube ca un gamer.Sunt incepator deocamdata dar sunt un gamer inrait si as vrea sa stiu niste jocuri cu care mi-as incepe canalul sau cu ce jocuri sa incep!

7 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Ai putea incepe cu Minecraft asa cum fac toti...
Dar eu zic sa iei un joc mai putin jucat, de ex: Papers, please, Bastion, Trine 1/2, Don`t Starve, Fable The Lost Chapters sau 3
Eu, ca gamer iti spun ca nu are rost sa incepi cu un joc cu care e plin youtube-ul (ex: minecraft) pentru ca ori la tine, ori la X e acelasi joc, poate felul in care vorbeste fiecare e diferit.

| Lycan a răspuns:

In primul rand ce tipuri de jocuri joci si ce PC ai.
foloseste ezvid pentru recording si editing.
incearca Ghost recon Online

| Dracushorul explică (pentru Lycan):

Am un calculator destul de bun pentru gaming:
-processor i3 de 3.10 GHz
-RAM de 4 GB
-placa video GTX 650 TI de 1GB(nu-s sigur)
Si chiar o sa incerc un Ghost Recon Online, tocmai ce-l am in calculator, mersi.

| Lycan a răspuns:

Funda big grin? ce nume ai in GRO? UlimateLycan e a meu

| Dracushorul explică (pentru Lycan):

Depinde pe ce server joci eu pe EU si America am qPride, poate jucam un meci.

| Lycan a răspuns (pentru Dracushorul):

Pe EU...am luat de 5 ori ban

| Miriapod007 a răspuns:

Euro truck simulator 2; Farming simulator 2; Etc.