| todescupaul a întrebat:

as vrea sa stiu daca placa asta video este buna pentru gaming ( sa mearga fara probleme jocuri gen fifa 11, countre-strike, gta san andreas, terorrist takedown, metin 2, etc. )
placa video se numeste asa : Placa Video Intel GMA 4500
mersi

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu e buna, la revedere.
sau cred ca e buna pentru cs si san andreas.

| Borsko a răspuns:

E buna pentru Mario si Tetris happy Incinereaz-o si ia-ti una mai buna.

| todescupaul explică:

Credeti ca ar rula jocuri aparute pana in anul 2009?

| m0sSuLeE a răspuns:

Este destul de buna dar incearca sa ti'o schimbii sa bagi una mai buna care costa pana in 2 miliaone(GeForce 210 1gb ddr3 64bit sau radeon hd5450 v3 1gb ddr3)cu placere funda daca ti'am fost de folos