| todescupaul a întrebat:

Salut, as vrea daca se poate sa imi spuneti daca aceasta placa video este buna pentru a rula jocuri gen fifa 12, gta 4, gta san andreas, gta vice city, terrorist takedown, metin 2, countre strike, company of heroes, etc.
placa se numeste asa : palit geforce 210, 1024 mb
mersi

3 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Toate merg super, numai GTA IV e posibil sa, sacadeze la Full HD. Bafta

| XtReMee a răspuns:

Da merg apropo depinde si de ce procesor ai daca ai procesor bun nu o sa-ti mearga sacadat

| CosminThunde a răspuns:

Nu merge e o bomba de placa video iti duce san andreas, league of legends, killing floor putin lagos..., fifa cred dar nu stiu sigur daca 2012
iti recomand Readon HD 6850
nu fii econom fii eficient
din cate stiu eu placa aia face 150 lei maxim
Readon HD 6850 e cam 550-700 depinde se poate chiar mai putin