| todescupaul a întrebat:

imi spuneti va rog un calculator gaming destul de bun care sa nu coste prea mult ( sa mearga jocuri gen fifa 11, terorrist takedown, nfs, countre strike ).
bugetul meu este de 1000 ron

4 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Salut, imi poti spune restul componentelor(procesor, placa de baza, placa video, memorie ram, ce tip este hardul si sursa)?

| todescupaul explică (pentru BLKZ):

Cel putin 2gb ram, hard cam in jur de 250 gb, placa video sa fi nVIDIA, ce spui despre placa asta de baza : Asus P5L 1394, Sursa: 500W, poate gasesti si ceva second-hand. mersi.

| buzucan a răspuns:

Citeste aici daca te intereseaza sa cumperi un calculator http://recomandare.info/

| sdhashsah a răspuns:

Bugetul e prea mic pentru ce vrei tu.