| George010239 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca pot adauga bani pe paypal fara cont bancar ori card de credit gen daca pot adauga cu paysafe/skrill. Daca da, va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Poti doar transfera cuiva iar acel cineva iti va transfera tie din PayPal-ul lui (sau diverse site-uri de exchange de genul; dar e aceeasi "metoda"). Cauta un trader. Maxim daca ti-ai facut deja un card skrill si te lasa sa-l adaugi la PayPal sa faci "top-up".