| Kavi a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu si eu cam care ar fi setarile de mous la counter strike.Care este sensivitatea cu care sa joc si este bine sa bifez auto aim? Mousul meu este Logitech m-sbf96.

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Autoaim nu afecteaza CS doar Half-Life cand joci in sigle-player.

Sensibilitatea daca o ai mica tintesti mai usor dar trebuie sa misti mousul mai mult. Daca ai cifra mare te invarti mai repede dar o sa-ti fie greu cand tragi la precizie. Eu sugerez sa incepi cu 3 sau 4. Cei mai buni joaca la 1.9 maxim 2.4. La sub 1 e f greu sa joci.