| Maria_3931 a întrebat:

Ajutorrr! mousul meu nu mai merge...asa ca am intrat pe control panel la setarile mousului si acolo trebuia sa bifez o casuta Turn on clicklock... dar cum v-am spus nu imi merge mousul. va rog din tot sufletul spuneti-mi si mie niste taste care inlocuiesc mousul ca sa pot bifa aceea casuta orice! fundita

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Ma bine scoate tu mausul din mufa sau usb ce ai tu acolo, apoi inchide calculatorul, pune mausul inapoi si porneste unitatea. s-ar putea sa iti functioneze mausul. daca nu functioneaza, iar cablul nu e detriorat, deci totul e ok, este vreun virus asa ca instaleaza windows-ul. e cea mai buna solutie. dar intai incearca cum ti-am scris mai sus!