| Alexandru_Dica_1990 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce dupa 10-15 minute in City Car Driving versiunea 2.2.7 se inalta masina, sau cateodata se mai si blocheaza, sau da eror, pls ajutati-ma dau FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Probabil pentru ca jocul este piratat. Daca nu este piratat, ar putea fi de vina driverele, Windows-ul, etc. Incearca sa iti reinstalezi Windows-ul (sau daca ai Windows XP sa treci pe Windows 7) si sa iti pui driverele corect. S-ar putea sa ai nevoie de cineva specializat. Funda?

1 răspuns:
| alexandru2002 a răspuns:

Se inalta pentru ca ai lovit prea mult masina, scrie si in dreapta cauza dar daca nu stii engleza...