| neciu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un program cu care sa inregistrez de pe internet( youtube, trilulilu). Stiu ca exista multe programe foloseam Audacity si era foarte bun! acum urmeaza problema...cand aveam XP mergea totul ok, acum am Windows 7, si nu imi mai inregistreaza bine...imi foloseste microfonul acela incoroporat in laptop si nu stiu ce modificari sa fac sa nu il foloseasca, as dori sa inregistreze direct de pe placa de sunet! Va rog frumos! Dau fundita si dau si o bere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia programul Ant(e un toolbar ce inregistreaza toate videoclipurile de pe orice site)sau hd video downloader sau you tube downloader. Funda?