| GamerulYT a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva despre jocul Watch Dogs.

Vreau sa stiu si eu daca imi va merge pe sistemul meu PC.

Nu neaparat la high macar medium.

Cerinte PC:

Procesor:Intel Pentium Dual-Core G2030 3.0GHZ.

Placa video: SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3

RAM:6GB RAM

Sistem operare: WINDOWS 7 64BIT.

MEMORIE:500GB

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Eu zic ca nu ti-l duce la medium. Cred ca o sa il duca dar la low si asta nu e foarte sigur pentru ca cere un quad 2.6 la minim. In schimb te ajuta placa video.bafta

| GamerulYT explică (pentru Hitback):

Astept si parerile altora si daca este cel mai bun til dau tie :*.

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nimic nu joci, procesorul strica toata configuratia, in plus Far Cry 4 si Watch Dogs, asa zise niste jocuri prost optimizate, mai ales Watch Dogs, nu ai sanse.

| GamerulYT explică:

Far Cry 4 si Watch Dogs merge la medium? dupa tot ce am spus mai sus?

| Hitback a răspuns (pentru GamerulYT):

Far cry 4 zic sa il scostem din socoteala fiind unul dintre cele mai solicitante jocuri si frumoase la ora actuala.eu zic ca nu iti va merge far cry datorita procului. Nici placa video sincer sa fiu nu te ajuta.pt jocurile astea noi trebuie un pc de peste 25 mil.