| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu daca merge sa ma deconectez cu contul de steam de pe faceit ca sa ma pot conecta la alt cont cu steamul dau funda.

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

"Deactivating an account does not allow the removal of a linked game account. Once a game account has been linked to a FACEIT account, the game account cannot be removed or moved to a new account."
Se pare ca nu poti, incearca sa faci un ticket in care le explici ca vrei sa-ti fie unlinked steam account from faceit account.
Aici faci: https://support.faceit.com/hc/en-us/articles/208268865-Account-Deactivation