| andrei3312 a întrebat:

va rog ajuta ti ma.
Am un cont de faceit si un cont de steam si cand incerc sa ma conectez pe contul de steam gen sa bag email si parola de la steam pe contul de faceit ca sa pot juca faceit imi spune ca sunt conectat cu contul de steam pe un alt cont de faceit dar numai am sau probabil nu il mai stiu. ce pot face?

2 răspunsuri:
| GamerMD a răspuns:

Eu as zice sa vorbesti cu suportul de la faceit, el stie mult mai bine ce ar trebui sa faci si o sa poata sa vada daca mai ai conturi