| LaGGeR1990 a întrebat:

Astazi am cumparat Battlefield 4 pe Xbox 360 si cat timp ma jucam Xbox-ul facea urat rau (vâjâia) si nici o data nu a facut asa. Peste ceva timp s-a blocat Xboxu si jocu tot (imaginea s-a blocat). Nu mai puteam face nimic. Am scos jocu, si imaginea tot blocata ramanea. Si atunci am oprit si Xboxul (de la buton, adica "fortat"). Am pornit din nou Xboxu am bagat jocu si peste o ora iarasi s-a blocat imaginea (si tot timpu asta a facut urat).

Ce sa intamplat? Cum pot rezolva problema?

Dau Funda si Vot.
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Daca pe xbox-ul altcuiva merge, iar la tine nu merge, inseamna ca problema este de la Xbox. Ori jocul este prea bun si nu ai destula memorie ca sa ruleze perfect... ori e o problema la Xbox. incearca si cu alte jocuri si vezi daca iti face la fel.

| Boboxoz a răspuns:

Încearcă la un prieten dacă ai pe xboxul lui cd-ul. Dacă și lui i se blochează e posibil ca cd-ul sa fie zgâriat sau deteriorat. Preferabil du-te în magazinul de unde l-ai luat, poate ți-l vor schimba.