| cudetoate a întrebat:

Am si eu un Laptop Toshiba cu i7 4510U si cu 4 gb ram, mai am si o placa AMD dar nu stiu exact de care stiu ca este de 2 gb. De curand a inceput sa nu mai mearga bine, in sensul ca incepea sa aiba lag din ce in ce mai mare pe CS GO, dupa ce a mers perfect toata vara. Ieri s-a blocat in timp ce jucam pe totul la minim, inclusiv pe rezolutia 800x480, si nu a facut nimic, asa ca l-am oprit din buton. Cand sa il pornesc a scris logo ul de la Toshiba si scria ceva gen "initiating Auto Repair, apoi se facea ecranul negru si puteam sa misc cursorul, in rest nimic. Nu stiu ce sa fac si sper sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema fara sa dau pe la service.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-l duci la curatat...

| cudetoate explică:

Si ce sa curete ca nu are praf in el, problema cred ca e de software ca face auto repair si nu poate ca ma lasa in ecranul negru