| Paul_Daniel_1998 a întrebat:

Salut,astazi am cumparat un paysafecard in valoare de 10 E, cu scopul de a cumpara cs:go de pe g2a,am primit si un cod g2a cu 2 euro,unde bag acel cod? Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Https://gyazo.com/d202cf7b0a7714861488ad292dbd7379 te duci acolo la g2a wallet si dupa dai la,, adauga g2a gift card"

1 răspuns:
| TheKingBacca a răspuns:

Daca ai primit un cod, poate inseamna ca ai primit Steam Key-ul cu codul de CS:GO, intra pe Steam, dai Redeem Key si pui acel cod