| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am descarcat TDU 2 si imi merge fff sacadat si cu resolutia la minim si toate cele ... mentionez ca am un laptop acer aspire 5736z cu 4 gb ddr3 si porcesor de 2.3 ghz si placa 1695 mb .dc? oare trebuie un update al drivere-lor , daca da atunci cum le fac ? Funda

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, trebuie un CALCULATOR. Sinteti culmea astia care va luati laptoape de doi lei si asteptati sa va mearga jocurile pe ele, sa mor eu.

| userr a răspuns:

Vezi la placa video cata memorie dedicata are! Si eu am un Acer A. unde scrie video memory 1695 si am aceasta problema

| anonim_4396 explică (pentru userr):

Alexmoldovan21@yahoo.com id meu si va fac un print screen!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexmoldovan21@yahoo.com id meu si va fac un print screen!

| LykeLi a răspuns:

Nu-i de ajuns ce ai spus pana acum. Modelul procesorului si al placii video?