| k1duTzuu a întrebat:

astazi mi-am facut clan, si bineinteles mi-am facut forum pentru clan de cs 1.6... laughing cum fac si eu ca sa-mi pun sub avatar, acolo Rangul? de exemplu : fondator..sau sa dau ranguri altor playeri care sunt pe forum, si cei care-si fac cont sa isi ia singur rangul ala de membru..etc? cine ma poate ajuta? pls dau funda laughing

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Mai, acum depinde ce fel de forum ai facut daca e pe html ai putea sa cauti tuturiale pe youtube daca ai facut ceva gen free forum si alte minuni nu ai sanse. Acele ranguri pe iei de pe situri specializate in photoshoping, sau faci cereri la designeri