| L0c0b0y a întrebat:

Am o problema cu jocul GTA San Andreas.Mai bine zis cu SA:MP.
Cand pornesc jocul merge f bine fara niciun fel de crash.
Cand pornesc samp si ma conectezal un sv imi apare SAMP si bara aceea in care se incarca.Cand se termina de incarcat ma scoate din joc si imi apare o eroare(crash)
Am windows 7 si jocul gta san andreas merge perfect la max performance.
Cine ma poate ajuta funda.

1 răspuns:
| usy313 a răspuns:

Incearca sa schimbi versiunea de Sa:Mp. Poate folosesti una mai veche si nu merge pe servere.Aici sunt cele mai noi versiuni http://www.sa-mp.com/download.php