| MentoSan a întrebat:

Aveti idee cum fac sa mi se vada jocul pe tot ecranul la laptop? Mai exact la Command & Conquer Generals Zero Hour se vede pe mijloc si e aiurea.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Atunci din panoul de control al placii video trebuie sa fie o optiune de genul "Full screen scale" care ar trebui bifata.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Pune din optiuni aceeasi rezolutie pe care o ai pe monitor: 1360x768, 1600x900 etc.

| MentoSan explică (pentru Zangetsu):

Am incercat dar nu merge. Mersi oricum.

| Zangetsu a răspuns (pentru MentoSan):

Atunci din panoul de control al placii video trebuie sa fie o optiune de genul "Full screen scale" care ar trebui bifata.