| Gabriel125 a întrebat:

Salut azi am intrat pe minecraft 1.7.2 si apoi am apasat pley dar dupa nu mi s-a incarcat si nimic am mai intrat pe minecraft inainte dar acum nu stiu ce are plz ma ajutati
Dau Funda. happy

3 răspunsuri:
| KobraXS a răspuns:

Poate din greseala ai sters vreun fisier din joc sau acesta poate sa fie virusat

| Gabriel125 explică (pentru KobraXS):

Nu ca l-am dezinstalat si apoi l-am instalt iar ca sa fiu sigur ca nu lipseste

| KobraXS a răspuns (pentru Gabriel125):

Poate s-a intamplat ceva prin registri iar calculatorul tau nu mai poate deschide acea aplicatie.Si mie mi s-a intamplat la fel cu jocul Dungeon Siege 2.Eu cred ca acea cauza a dereglarii registrilor a fost faptul ca l-am stins din butonul de oprire, ceea ce nu este recomandat. Poate un program care face curat prin registrii poate repara aceasta problema, dar nu sunt 100 la 100 sigur, dar te sfatuiesc sa incerci.Un program ca wise registry cleaner sau glary registry repair