| aLeXFotballClub a întrebat:

Salut

Azi am luat pica pe cs 1.6 (Steam on).Am dezinstalat jocul, l-am instalat si cand vreau sa intru pe un server imi scrie : Connection time out.Nu prea inteleg de ce face asa.Am luat pica mai degeaba si acum nu pot face nimic. Si reamintesc ca joc steam on!

Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Robinush_Warlockr_1994 a răspuns:

Sterge config.cfg..si apoi iti va merge happy si apoi scrie connect iernut.gamepower.ro happy te astept!

3 răspunsuri:
| aLeXFotballClub explică:

Am luat pica... si nu pot intra pe nici un server :l

| aLeXFotballClub explică:

Poti fi putin mai explicit? Deci am intrat in PROGRAM C (x86) am dat pe steam si acum ce trebuie sa sterg? Ca nu ma prea pircep.Nu gasesc geva gen "games"

| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns:

Pai inseamna ca tiai luat ban