| Ionut_Adam_1988 a întrebat:

Salut. Azi mi-a ajuns consola PS5. este varianta fără CD. Am comandat varianta cu jocul fifa23, dar nu stiu cum sa procedez sa primesc jocul, din moment ce nu are cd, ma gândesc ca trebuia sa primesc un cod pentru a-l download gratis, dar nu este nimic în pachet. Ma poate ajuta cineva cu o informație?

Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ClaudiuTicu a răspuns:

Salut. Mi-a zis cineva care are tot Ps5 varianta fara CD, deci... varianta fara CD are un sertar (slot) acolo dacă vrei sa pui CD și sa joci jocul care ți l-ai cumpărat FIFA 2023. O zi bună!

| denisuu513 a răspuns:

Încearcă sa îl instalezi, și vezi dacă merge