| Paine2222 a întrebat:

De vreo doua saptamani mi-am luat o consola Wii de la Nintendo si vreau sa stiu daca se procedeaza ca la PSP, adica, in loc sa dai o gramada de bani pe jocuri, nu poti mai simplu sa-l modezi si sa iei jocuri de pe net? Orice fel de informatie pe care o primesc de la voi ma poate ajuta! Multumesc!

2 răspunsuri:
| KAPPACS a răspuns:

MAi am si eu consola wii tot de al Nintendo nu merge CD modate ca la PSP... Srry ca si eu am incercat sa fac dar nu merge.

| Paine2222 explică (pentru KAPPACS):

Pai...atunci de ce gasim pe net jocuri de wii pe care putem sa le downloadam?!?!