| Detralex a întrebat:

Salut, azi mi-am instalat un program de schimbat vocea, a mers bine tot am dat un restart la laptop si cand am dat sa pornesc sunetu a aparut o fereastra care scria ca Se cauta solutii pentu problema, si nu se intampla nimic, am driver de sunet, nu stiu ce sa-i fac..Pe iconita de sunet este un x, uitati cand dau click ce-mi apare http://imgur.com/a/3Y3ee

1 răspuns:
| Igama a răspuns:

Se pare că s-a detectat o problemă, iar sistemul încearcă să o rezolve. Cel mai ok e să o lași până termină de analizat problema.