| adeliz a întrebat:

am o problema.

Nu mi-au mers castile la laptop si cred ca am dezinstalat driver-ul (adica pe fereastra aia de la sunet nu mai apare si imaginea cu castile, ci doar cea cu laptop-ul). Ce pot sa fac sa se auda si prin castile?

Răspuns Câştigător
| Lalaloveu a răspuns:

Mergi la un specialist si iti va face el si eu am patit si nu am putut face nimica asa ca mi l-a reparat cineva

| adeliz explică (pentru Lalaloveu):

Scuze, eu as fi sa aflu cum sa rezolv eu problema asta, dar mersi oricum pentru raspuns.
Funda-i a ta! :*

1 răspuns: