| mih5a a întrebat:

Am o problema la PC.Nu aud nici un fel de sunet din calculator. Dupa ce am reinstalat windows-ul, am instalat driver-ele dar nu imi apare iconita de la sunet in taskbar si pur si simplu nu merge. Ce sa fac? Mentionez ca nu am schimbat windows-ul ca sa nu fie compatibila placa de sunet cu windows-ul.

1 răspuns:
| FyTzE a răspuns:

Pai incearca sa intri in control panel si cauti sunetul daca ai avea windows 7 iti spun eu unde este! sau poate ai uitat sa bifezi sunetul cand ai instalat windosul, sau ai montat noua placade sunet gresit ''nu face contact firele,, sunt multe optiuni!