| Spitz10 a întrebat:

Aztazi la ora de sport am cazut si mi-am rupt mana stanga? Daca puteti sa-mi ziceti niste jocuri care le pot juca doar cu dreapa.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

LoL serios?laughing Ce maniac esti. Pai daca stau sa ma gandesc, probabil te poti juca jocuri doar cu mousul, deci gen strategii ca starcraft, warcraft, cossacks. Nici nfs nu poti sa joci ca trebuie sa dai nitro laughing. Sau jocuri pe net de pe facebook, miniclip. Sau poti citi o carte happy

| RocKzZ a răspuns:

Te poti juca Hearthstone sau alte jocuri pe care le joci doar din mouse.