| paul55 a întrebat:

Salut bai sunt disperat, nu am ce sa ma joc pe calculator. Stiti niste jocuri de fotbal online care merg cu cant sa fara, dar fara sa trebuiasca sa il descarc, si cu cele cu cont, sa ma pot autentifica si cu facebook

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Joc-uri online cu football nu prea sunt,doar managere,dar daca vrei unu-l bun descarcabil iti recomand Football Superstars,e online,iti poti face propriul caracter, deci nu e ca si la fifa ca poti schimba cu alti jucatori, esti doar tu, ceailalti jucatori, si echipa adversara.Cand nu esti esti intr-un joc de football sau ceva, exista oras, iti poti cumpara haine, skill-uri, mancare..chestii o sa descoperi tu pe acolo mai multe...(Dar poti sa te plimbi sau sa si fugi) http://footballsuperstars.com/

| paul55 explică (pentru userul7200):

Ai dretate, l-am descarcat de pe siteul oficial si este tare, am jucat deja 2 meciuri, unu cu 0-4, am pietrdut, si altul cu 5-4, castigat

| userul7200 a răspuns (pentru paul55):

Si eu joc cateodata. daca ma vezi pe server-ul Cruyff putem vorbi happy, ma cheama Rafaelcool in joc happy, pe tine?

| paul55 explică (pentru userul7200):

Armances, prenume Jonh, al II-lea nume Jonh

4 răspunsuri:
| zorgaila a răspuns:

Top Eleven pe "Facebook"