| MasterHelp a întrebat:

Salut baieti!
Daca imi puteti spune com sa cresc skills la shaman ar fi minunat.
Stiu ordinea dar pun 1 puncta la fiecare si dupa aia imi vad de treaba cu cea care o cresc?
sau o cresc doar pe acea si apoi raman doar cu 1 skill pana trwec mai multe nivele si si apoi continui? va rog ajutor.

1 răspuns:
| maghiaru94 a răspuns:

Trebuie sa cresti pana faci m1 la un skill (17-20pc) de preferat sa il iei la 17 poti pune cate 1 pc la toate dupa care pui pana la 17 la skill-ul preferat
dupa ce faci m1 poti cumpara carti sa faci g si dupa pietre ale spiritului sa faci p bafta sper ca am fost de ajutor funda pls big grin