| AndreeaColin a întrebat:

Ii deranjeaza pe baieti sa faca sex cu o fata care e epilata cu lama? Ma gandesc ca sunt deranjati de tepii care raman inca acolo nu stiu...Imi puteti spune va rog? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

laughing)) aia e ultima lor grijă. Tre să ai superficialu și mofturosu planetei să facă caz din așa ceva.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu lama numai ramane nimic

| sierra1 a răspuns:

Lasă-mă să ințeleg: in timp ce pufăi din electronica aia cu MULT abur (mai dă-o-n colo, ai pus intrebarea aia de patru ori!) te razi cu gândul la tepii ce rămân?

| corbulalbrosu a răspuns:

Vorba lui RAY, daca BiC-ul este de calitate, rade totul fara sa ramana nici cel mai mic ''cotor'' ba chiar ia si din... piele, uneori. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Dacă lama e bună și știi cum să te epilezi atunci nu o să mai rămână nimic.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu cred ca e irelevant.
Putin par nu-i mananca. laughing

| christine99 a răspuns:

Ai grija cum te epilezi ca poti sa te iriti si atunci sa vezi cum te deranjeaza pe tine. Si nu iti fa griji asa generale, ca nu te culci cu toti barbatii planetei, cunoaste unul si daca va iubiti chestiile astea se discuta la momentul respectiv.

| Spartacus12345 a răspuns:

Numai la vagin sa nu fie tepi in caz ca isi baga vura acolo