| SoferTir a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred! Fiecare pagina web spune alt ceva.Baietii cresc pana la 16 ani 18 ani sau 25 de ani? Sau sunt anumite "specii" sa le zic asa de baieti sunt mai inalti cand sunt mici si cresc pana la 16 ani?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Până la 25 de ani în nici un caz, nu!
Depinde de fiecare, unii se opresc din creștere chiar de pe la 15 ani, alții și pe la 17 ani sau mai mult, cresc. Dar media de vârstă pe acolo e, între 16 și 18 ani, depinde, cum spuneam, de fiecare persoană în parte.