| Laurentiu017 a întrebat:

Salut, baieti!
Imi puteti spune cine este Costy Woozie?
Sa-mi dati informatii despre canalul lui de YouTube.
Funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Z10fortza a răspuns:

Salut.Scuze pentru raspunsul meu foarte intarziat, adica sincer, se implinesc 3 ani de cand ai pus intrebarea.In caz ca nu ai aflat pana acum, Costy Woozie a fost un youtuber de creepypasta, unii spun ca este primul youtuber roman care a narat povesti creepypasta(eu nu stiu asta, am descoperit canalul lui in 2015 si n-am mai apucat sa vad cand si-a facut canalul).In septembrie 2015 am descoperit ca avea si un canal de gaming, Woozie san.Cred ca acel canal de creepypasta se numea inainte Woozie Ro.In ianuarie 2016, aparent, si-a sters cele 2 canale de Youtube,parerile fiind impartite intre fanii lui, unii spunand ca ar fi suferit de anxietate sociala, altii ca un hacker i-a spart contul.A revenit pe Youtube in acelasi an pe un canal numit SCALAX si facea video-uri in genul lui Filthy Frank, si-a sters videourile de mai multe ori, a pus la finalul anului un video cu droguri pe care sa nu le incercam, si a revenit in 2017 cu gaming, apoi s-a lasat iar.
Mai poti gasi inca in jur de 30 de video-uri de-ale lui care au fost reuploadate de niste fani.Vizionare placutahappy