| Cristi6991 a întrebat:

Salut baieti si. fetehappy Joaca cineva left 4 dead? As vrea sa imi fac ceva prieteni pe steam...sa am cu cine sa joc, sau dirt showdown, killing floor si or sa mai urmeze si alte jocuri sau chiar si team fortress. Lasati numele vostru in comentariu si va adaug eu pe steam sau ma puteti adauga si voi...Stefan-Says e numele meu

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Joc eu Team Fortress 2. steamcommunity.com/id/qcoffe

| TrolFrezze a răspuns:

Sall, i-ti spun ce jocuri joc, si ce jocuri sunt mai importante:
-Dirt 3 Complete Edition
-Grand Theft Auto (Trilogy)
-Grand Theft Auto (Episodes from Liberty City si 4)
-CSGO
-Test Drive Unlimited 2 (din pacate au inchis multiplayer-ul)
-Driver San Francisco
-Euro Truck Simulator 2
-Left 4 Dead 2
-Robocraft
-Brawlhalla

Contul meu de steam este: [RO] Power Cargo - Cosmin