| Emanuel25252 a întrebat:

Salut brothers! Ziceti-mi si mie niste jocuri care poti sa bagi moduri peste moduri! Thanks!

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Gta San Andreas, Gta iv, Gta v happy Fallout 4, Beamng. drive, sims 4, Cs 1, 6, source, Fallout new vegas, Mafia, Mafia 2, Spintires etc.

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Îți recomand SA:MP. Îl poți instala gratuit de pe moduri.ro/gta (uita-te la un tutorial cum). Exista sute de moduri pentru mașini, dar și pentru vegetație, sol, grafica, skin-uri etc. Poți moda foarte ușor și singur. Dacă ești interesat de o comunitate de SA:MP mare cauta "white.bugged.ro". Succes!